Zavřít
Napsal: Tomáš Čivrný dne 2. 1. 2021

DivadelníBazar.cz vznikl za účelem propojení divadel a divadelních spolků z profesionální i amatérské sféry. Bazar je však otevřen defacto všem, kteří mají čím přispět, co nabídnout. Sháníte konkrétní kostým či rekvizitu? Vyměnili jste světelný park a rádi předáte dál ten starý? Nebo si zkrátka chcete jen něco přechodně půjčit? Právě pro tyto případy je zde DivadelníBazar.cz. Pro divadelníky (nejen) od divadelníků.

Více v rozhovoru na portálu Divadelník.cz: Rozhovor ZDE


Kdo za tím stojí

DivadelníBazar.cz založil, provozuje a spravuje Tomáš Čivrný. Divadelní nadšenec – herec, režisér, organizátor, zakladatel portálu Divadelník.cz, člen DS VOJAN Libice nad Cidlinou.

Finální podobu pomáhala formovat Petra Tauchmanová z DS Vojan Desná Mladá haluz.


🔎 NÁVOD – jak na to

Máte zájem o nabízenou rekvizitu? Nebo naopak chcete něco nabídnout k prodeji? V obou případech je potřeba mít založený účet. Bez vlastního účtu nelze přidávat inzeráty ani komunikovat s ostatními inzerenty. Založení účtu je snadné, nezabere ani 5 minut. Stačí vyplnit registrační formulář a následně registraci potvrdit v e-mailu, který dorazí na Vámi poskytnutou e-mailovou adresu.

Poté se stačí přihlásit – kliknout na výrazné – nepřehlédnutelné tlačítko „Vložit inzerát zdarma“, následně se zobrazí kolonka: „Do jaké kategorie chcete umístit svůj inzerát?“ – na výběr jsou celkem 3 výchozí kategorie (Nabízím, Poptávám, Půjčovna).

Uživatel si jednu kategorii vybere a následně se dostane do výběru podkategorie (kostýmy, technika, rekvizity, publikace, ostatní, …).

Po výběru podkategorie se uživatel dostane do třetího, posledního kroku – musí vyplnit název inzerátu, jeho popis, částku (zdarma, dohodou či konkrétní číslo). Dále může vyplnit kolonku, z jakého divadla/spolku pochází a pro jistotu i z jakého města/obce. To jsou informace, které mohou pomoci zájemcům o dané zboží.

V případě jakýchkoli potíží a nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat: info@divadelnibazar.cz

Proces schválení inzerátů

Vámi vytvořené inzeráty musíme před finálním uveřejnění zkontrolovat, zda nejsou v rozporu s Podmínkami užití. Inzeráty se snažíme schvalovat obratem, nejpozději však do 24 hodin od nahrání do systému.


Prémiové funkce

DivadelníBazar byl, je a bude zdarma. Jeho primární funkce, tedy založení účtu, vkládání inzerátů a komunikace s potenciálními zájemci, nebudou nikdy zpoplatněny. Pak tu jsou funkce prémiové, které Vám a Vašim inzerátům, poskytnou určité výhody.

NEPŘEHLÉDNĚTE nebo-li TOPování inzerátu

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu skrze štítek NEPŘEHLÉDNĚTE. Po zaplacení poplatku 100 Kč bude Váš inzerát, po dobu 14 dní, umístěn v horní části hlavní stránky DivadelníhoBazaru.

ZVÝRAZNĚNÍ inzerátu

Druhou prémiovou funkcí, díky které lze na Váš inzerát více upozornit, je tzv. Zvýraznění. Po zaplacení poplatku 80 Kč bude Váš inzerát, po dobu 14 dní, zvýrazněn modrým rámečkem.

Prémiové funkceDoba trváníCeník
NEPŘEHLÉDNĚTE14 dní100 Kč
ZVÝRAZNĚNÍ14 dní80 Kč
Ceny jsou konečné. Faktura samozřejmostí. Ceník platný k 1. 1. 2021.


Jak aktivovat prémiové funkce? Stačí si o aktivaci zažádat zasláním požadavku na: info@divadelnibazar.cz

Případně reagovat na nabídku, která Vám bude zaslána po zveřejnění inzerátu.


👍 Podpořte divadelní bazar

Zaujal Vás projekt DivadelníBazar.cz? Nyní máte možnost tento projekt – rozvoj jeho funkcí – podpořit libovolnou částkou.

  • Sbírka PayPal
    Skrze tlačítko níže lze přispět libovolnou částku do PayPal sbírky.

Za všechny příspěvky děkujeme.